HALAL DÜNYA MARKETLERİ MANİSA ŞUBESİ AÇILDI…

halal dünya marketleri açılış4 Şubat 2012 C.tesi günü, Halal Dünya Marketleri zincirinin 5.halkası, Manisa’da yoğun bir katılımcının iştirakı ile açıldı. Açılışta, İstanbul’dan GİMDES Başkanı Dr.H.K.BÜYÜKÖZER, Teknik ve Yönetim Kurulu üyesi ve Başdenetçilerinden Ali KAYGISIZ ve Teknik Bilim Kurul üyesi ve Eğitim Koordinatörü Dr. Bayram YALÇIN hazır bulundu.

Açılşta Kur’an ı Kerim tilaveti ve duadan sonra GİMDES Başkanı bir konuşma yaptı. Konuşmasında İstanbul dışında ikinci marketin Manisa’da açılmasına dikkat çekerek Manisalılara teşekkürlerini bildirdi.

BÜYÜKÖZER sözlerini tamamlarken, “HALAL DUNYA Marketlerinin Manisa şubesini açmakla mesuliyetinin bitmediğini, bilakis bundan sonra daha da mesuliyetin arttığını çünki bu marketin yaşayabilmesi ve büyüyebilmesi için Helal gıda arayışları içerisinde olan müslümanların ilgi göstermeleri bir borçtur.” önemli hatırlatmayı yaptı.

Yoğun bir ilgi ile açılan Helal Dunya Marketleri Manisa şubesinin sahibi Hocanım da “Bir evin zaruri ve temel ihtiyaç maddelerini satacaklarını ve yalnızca GİMDES’in onayını almış ürünlere raflarında yer vereceklerini, dolayısı ile Manisalı müslümanların gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilecekleri bir market açtıklarını söyledi.

GIDA RAPORU

 

3 yorum

  1. engin gündüz

    selamun aleykum ben akhisarda oturuyorum fiyatlarınız hakkında bilgi almak istiyorum…

  2. Selcuk Erdoğan

    Ben Halal Dünya Marketlerini Aydın/Didim de Açmak İstiyorum… Kiminle Ne Şekilde Görüşebilirim…